Menu

Catering lunch service dla firm w Warszawie

Wychodząc naprzeciw zróżnicowanym oczekiwaniom naszych klientów, przygotowaliśmy szeroką ofertę usług cateringowych, które świadczymy najtaniej na terenie Warszawy. W naszej firmie można naprawdę tanio zamówić smaczne jedzenie z dowozem do domu lub biura. W ramach cateringu dla firm oferujemy m.in. pyszne kanapki na śniadanie, a także sycące lunche pudełkowe, na które przyjmujemy zamówienia od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00-16.00. Oprócz cateringu śniadaniowego i obiadowego specjalizujemy się w profesjonalnym dostarczaniu smacznych obiadów i innych dań na spotkania biznesowe, szkolenia oraz konferencje. Naszą wizytówką są:

Wszystkie dania i przekąski, jakie dostarczamy w różne zakątki Warszawy, zawsze są świeże oraz aromatyczne. Świadcząc lunch service czy inne usługi cateringowe dla danego klienta biznesowego, zwracamy również uwagę na preferencje smakowe jego gości lub pracowników.

Catering z dowozem do firm na terenie Warszawy

Zamówione przez klienta jedzenie zawsze dostarczamy na czas pod wskazany przez niego adres. W zależności od potrzeb dowozimy również zastawę. W przypadku obiadów pudełkowych stosujemy zgrzewane opakowania Duniform, dzięki czemu można mieć pewność, że dania dotrą do klienta w nienaruszonym stanie. Tego typu rozwiązanie jest coraz chętniej stosowane przez firmy cateringowe, gdyż gwarantuje wydajność i funkcjonalność, a poza tym buduje pozytywny wizerunek firmy klienta.

Nasz profesjonalny zespół pracowników w równym stopniu dba o smak, jak i o wygląd przygotowywanego jedzenia. Potrawy są przyrządzane przez wykwalifikowanych i doświadczonych kucharzy, a następnie starannie pakowane w praktyczne w użyciu pojemniki. Każdy lunch wyróżnia się bogactwem kolorów i wysoką estetyką wykonania. Dbamy, aby obiady były pożywne i zawierały wartościowe produkty, jak np. sezonowe warzywa, zdrowe sosy oraz świeżą zieleninę. W dodatku nasz lunch service oferujemy na zamówienie najtaniej w stolicy.

Kanapki na śniadanie dla firm

Naszą specjalnością jest także przygotowywanie kanapek dla firm. Wychodzimy z założenia, że śniadanie to najważniejszy posiłek dnia, a zatem dbamy, by było ono smaczne i zapewniało energię na cały dzień. Oferowany przez nas catering kanapkowy w Warszawie obejmuje:

Mamy na uwadze różne potrzeby naszych klientów, dlatego nasz catering śniadaniowy uwzględnia również śniadania wegetariańskie oraz jedzenie wegańskie. Na życzenie klientów nasza firma przygotowuje kanapki z pożywnymi musami, które nie zawierają w sobie składników pochodzenia zwierzęcego.

Oprócz wysokiej jakości zapewniamy również konkurencyjne ceny naszych usług cateringowych. Przygotowane przez naszych kucharzy kanapki i koreczki wraz z dostawą można nabyć za naprawdę niewielkie pieniądze.

Tani lunch service catering dla firm

Podobnie rzecz się ma z naszym cateringiem obiadowym - dostarczane przez nas lunche oraz obiady są najtańsze w Warszawie. Jednocześnie zapewniamy szeroki wybór potraw oraz indywidualne podejście do każdego klienta. W zależności od zapotrzebowania na dany dzień dostarczamy różne ilości oraz rodzaje dań. W naszej ofercie znajdują się m.in. takie tanie potrawy jak:

Każdy klient jest zatem w stanie wybrać z naszej oferty cateringu taki obiad, na jaki w danym dniu ma największą ochotę. Zamówienia realizujemy niezwłocznie po ich przyjęciu, a następnie dowozimy profesjonalnie zapakowane potrawy w dowolne miejsce w Warszawie. Klienci czekają na swój obiad maksymalnie godzinę od złożenia zamówienia. Nasz catering został już doceniony przez wiele warszawskich firm, które chwalą smak naszych potraw, sprawną obsługę oraz atrakcyjne ceny.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy - organizacja imprez cateringowych Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski