Menu

Catering na koncerty

Catering na koncerty

Organizacja takiego przedsięwzięcia jak impreza o charakterze muzycznym wiąże się z zadbaniem o różne kwestie, nie tylko techniczne. Jedną z nich jest zapewnienie jedzenia występującym artystom czy ekipie obsługującej sprzęt. W tym zakresie mogą Państwo liczyć na naszą pomoc. Dostarczamy catering na koncerty odbywające się w Warszawie oraz jej okolicach. Obsługujemy wydarzenia o różnej randze – zarówno imprezy kameralne, jak i masowe – plenerowe lub realizowane w pomieszczeniach.

Serwowane przez nas jedzenie z pewnością będzie smaczne oraz dowiezione w odpowiednich dla gości porcjach. Zadbamy również o to, aby było atrakcyjne wizualnie. Obok smaku liczy się bowiem estetyka przygotowania potraw podawanych w ramach cateringu na koncerty.

Jak wygląda współpraca z nami?

Przed rozpoczęciem współpracy pytamy dokładnie o oczekiwania klientów względem menu, czasu trwania oraz charakteru imprezy. Jeżeli potrzebują Państwo pomocy przy ustaleniu posiłków, jesteśmy do dyspozycji! Chętnie podpowiemy, jakie dania, przekąski lub słodkości sprawdzą się najlepiej. Ustalimy wspólnie, czy warto postawić na szwedzki stół, zimny bufet, bądź też lepszą opcją będzie ciepły obiad. Wszystkie te kwestie uzależnione są od wielu czynników, w tym m.in. tego, jak długo trwa koncert oraz w jakich warunkach będzie serwowany catering.

Bez problemu obliczymy, ile porcji należy przyrządzić, aby każda wskazana przez Państwa osoba mogła skorzystać z poczęstunku. Jesteśmy też elastyczni jeśli chodzi o dostawę – dopasowujemy dzień i godzinę do Państwa wymagań.

Przygotowując dla naszych klientów catering na koncerty, liczy się dla nas tak samo smak potraw, jak i ich wygląd. Zapewniamy, że pięknie podajemy zamówione dania, a osoby, które spróbują naszych posiłków, będą je jeszcze długo wspominać.

Co możemy zaproponować w ramach cateringu na koncert?

W naszej ofercie znajdą Państwo tradycyjne dania mięsne, rybne oraz warzywne, przekąski, sałatki, zimne zakąski wraz z różnymi sosami. Ponadto przygotowujemy potrawy na specjalne życzenie klientów. Jesteśmy w tym zakresie bardzo elastyczni. Dopasowujemy się do oczekiwań zleceniodawców i uwzględniamy różne gusta kulinarne. Serwujemy więc catering dla wegetarian lub wegan, jak również dla osób, które są na specjalnych dietach, np. bezglutenowej, lub mają uczulenie na określone produkty.

Bez problemu również zajmiemy się uszykowaniem jedzenia dla gości z różnych krajów – będą oni zachwyceni naszymi propozycjami. Jeśli zależy Państwu na mniej tradycyjnym menu, możemy zaproponować np. coś z kuchni śródziemnomorskiej lub japońskiej. Jest to też pomysł na to, aby zaskoczyć gości, serwując im ciekawe i rzadziej spotykane smaki.

Niezależnie od tego, czy obsługujemy koncerty, czy inne wydarzenia, zawsze stawiamy na najwyższą jakość jedzenia. Jest ono przygotowane ze świeżych produktów, które pochodzą od sprawdzonych dostawców. Nasi kucharze na czele z szefem kuchni dbają o to, aby każda potrawa była właściwie przyprawiona.

Zamów catering na koncerty!

Przygotowując dla Państwa ofertę cateringu na koncerty, które odbywają się w Warszawie i okolicy, bierzemy pod uwagę to, jak ważni są Wasi goście. Doskonale wiemy, że niezwykle istotne jest pierwsze wrażanie, dlatego dokładamy najwyższej staranności, aby serwowane jedzenie było smacznie przyrządzone i estetycznie przygotowane. Nasi doświadczeni kucharze mogą stworzyć menu, które z całą pewnością zostanie zapamiętane przez Państwa gości. Dania możemy podać w formie tradycyjnej lub nowoczesnej.

Do każdego zamówienia na catering podawany podczas koncertów podchodzimy indywidualnie i poradzimy sobie bez problemu z każdą liczbą gości do obsłużenia. Proponujemy różne menu, aby klienci mogli wybrać takie, które najbardziej będzie im odpowiadać. Gwarantujemy, że serwowane jedzenie przypadnie do gustu zarówno miłośnikom kuchni tradycyjnej, jak i wielbicielom zagranicznych potraw.

Zlecając catering na koncerty takiej firmie jak nasza, mogą być Państwo pewni, że dotrze on na czas pod umówiony adres, będzie zgodny z oczekiwaniami i dla wyznaczonej liczby gości. Jeżeli planują Państwo w najbliższym czasie jakieś wydarzenie muzyczne, chętnie przygotujemy ofertę menu! Zapraszamy do współpracy!

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski