Menu

Catering wigilijny – Warszawa

Zależy Ci na tym, aby w domu lub w pracy udało się zorganizować jak najbardziej klimatyczną i jednocześnie smaczną Wigilię? Marzysz o takiej kolacji świątecznej, podczas której na stole będzie dużo tradycyjnych potraw? Skorzystaj z naszego cateringu wigilijnego, który dostarczamy w Warszawie! Firma Smak Serwis zajmie się naszykowaniem przepysznych dań, które kojarzą się ze Świętami Bożego Narodzenia i są przygotowane z najwyższej jakości składników. Bez niepotrzebnego stresu wspólnie z rodziną, znajomymi czy współpracownikami zasiądziesz do stołu i będziesz cieszyć się bliskością, czerpiąc mnóstwo radości z wyjątkowej atmosfery towarzyszącej Wigilii.

Wiemy, jak wiele czasu pochłania samodzielne przyrządzenie potraw. Dlatego właśnie proponujemy catering, dzięki któremu unikniesz wielogodzinnego stania przy garnkach. Dostarczymy Ci go pod każdy adres, jaki wskażesz nam w stolicy.

Co możemy zaproponować w ramach cateringu wigilijnego?

Jeśli chcesz, aby na świątecznym stole znalazło się 12 okolicznościowych specjałów, przygotujemy je dla Ciebie! Nasza oferta cateringu wigilijnego, który dostarczamy na terenie Warszawy i okolic, obejmuje m.in. tradycyjne dania, takie jak:

Doskonałym uzupełnieniem tego menu będą wyśmienite desery, takie jak np.: makowiec czy keks. Z kolei do picia możemy zaproponować m.in. tradycyjny kompot z suszu. Zastanów się też nad tym, jakie chcesz przystawki.

Wszystkie serwowane dania przygotowywane ze świeżych produktów, pochodzących od lokalnych, wyłącznie sprawdzonych dostawców. Zatrudniani przez nas kucharze dbają także o kultywowanie zwyczajów, dlatego potrawy przyrządzane są według sprawdzonych receptur, odpowiednio doprawione, mając niezapomniany smak.

Jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie na catering wigilijny, niezależnie od tego, ile osób zaprosisz na Wigilię – zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. 

Catering na Wigilię w domu

My zajmiemy się przygotowaniem cateringu na Wigilię, a Ty w tym czasie możesz spokojnie np. kupować prezenty dla bliskich czy szykować się do przyjęcia gości w domu! Gwarantujemy, że na Twoim stole pojawią się wszystkie potrawy, jakie sobie zażyczysz i które kojarzą Ci się z tym wyjątkowym dniem.

Pomyśl o tym, że zasiądziesz do kolacji w pełni wypoczęty, niezmęczony wielogodzinną pracą w kuchni, a wcześniej tylko rozpakujesz dostarczone przez nas jedzenie. Dzięki temu oszczędzasz również swój czas, który będziesz mógł np. poświęcić bliskim, wspólnie szykując się do tego wyjątkowego dnia.

Catering na wigilię w pracy – Warszawa

Skorzystanie z naszej oferty to najwygodniejsze rozwiązanie, jeśli chcesz świętować razem z pracownikami Boże Narodzenie. Przy wspólnym stole zapełnionym potrawami związanymi z Wigilią będziesz miał doskonałą okazję, aby zintegrować się z zespołem i wzmocnić relacje między jego członkami. Okolicznościowa kolacja wprowadzi ich także w bożonarodzeniowy nastrój, a serwowane podczas niej dania przygotowane przez naszych najlepszych kucharzy z pewnością przypadną wszystkim do gustu. Jeśli więc planujesz takie spotkanie ze współpracownikami, klientami, bądź kontrahentami, serwowany przez Smak Serwis catering wigilijny wpisze się w nie znakomicie!

Pomożemy Ci w przygotowaniu wigilijnej kolacji!

Polska tradycja przygotowania świątecznej kolacji w gronie rodzinnym, bliskich znajomych czy praktykowana także w zakładach pracy, jest doskonałą okazją do wspólnego celebrowania. Warto kultywować ten zwyczaj i spędzić czas delektując się wyjątkowymi daniami przygotowanymi przez najlepszych kucharzy ze Smak Serwis.

Jeśli chcesz uwolnić się od obowiązku gotowania, pomyśl o cateringu również na inne dni świąteczne. My zajmiemy się przygotowaniem jedzenia, a Ty będziesz mógł skupić się na tylko na biesiadowaniu!

Przyrządzenie potraw zawsze jest dużym wyzwaniem, wymagającym czasu, ale i pewnych umiejętności. Dlatego skorzystaj z naszej pomocy w świątecznych przygotowaniach! Zamów smaczny catering na Wigilię w Smak Serwis, a dostarczymy go pod każdy wskazany przez Ciebie adres na terenie Warszawy!

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski