Menu

Catering Warszawa Wilanów

Wiele osób nie ma czasu na przygotowywanie w domu smacznych i zdrowych posiłków dla całej rodziny. Jeśli Ty także zaliczasz się do ich grona, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Tani catering kawowy czy śniadaniowy to nie wszystko. Pracownicy działającej na wynos firmy Smak Serwis z Warszawy na zlecenie klientów przygotowują pyszne obiady oraz przekąski typu finger food i zajmują się ich dowozem pod wskazany w zamówieniu adres. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych dietetyków oraz kucharzy, którzy potrafią uczynić z każdego dania arcydzieło sztuki kulinarnej. Dzięki nam będziesz mógł na co dzień cieszyć się wybornym smakiem ulubionych potraw bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania. Wystarczy, że zamówisz konkretne posiłki z dostawą do domu lub firmy. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z poziomu świadczonych przez nas usług.

Oferta firmy Smak Serwis skierowana jest także do organizatorów różnych uroczystości i spotkań biznesowych. Kompleksowo obsługujemy imprezy firmowe od strony kulinarnej, zapewniając gościom bogactwo i różnorodność smaków. Serwujemy nie tylko kanapki bankietowe, ale także inne dania zgodnie z opracowanym przez naszych specjalistów bądź organizatorów eventu menu (część z nich dostępna jest także na wynos). Na życzenie klienta przygotujemy także okolicznościowy lunch dla kontrahentów.

Profesjonalny catering na Warszawskim Wilanowie

Jeśli nie masz pomysłu na zdrowe i smaczne posiłki dla całej rodziny, skorzystanie z oferty firmy Smak Serwis działającej na terenie Wilanowa będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Powierz żywienie siebie i swoich najbliższych w ręce profesjonalnych dietetyków, którzy zajmują się opracowaniem właściwie zbilansowanego jadłospisu. Tani catering śniadaniowy oraz kawowy z dostawą do domu lub biura jest czynny zarówno w dni robocze, jak i w święta oraz weekendy, kiedy to najczęściej organizowane są imprezy firmowe oraz okolicznościowe lunche biznesowe, na których podawane są m.in. przyrządzone przez nas kanapki bankietowe. W praktyce oznacza to, że pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały czas, oferując Ci wyborne, skomponowane z najlepszych składników odżywczych obiady i przekąski typu finger food z dowozem pod wskazany adres.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch pudełkowy
Pieczone mięsa
Catering okolicznościowy
Catering na konferencje
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa