Menu

Catering Warszawa Wilanów

Wiele osób nie ma czasu na przygotowywanie w domu smacznych i zdrowych posiłków dla całej rodziny. Jeśli Ty także zaliczasz się do ich grona, zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Tani catering kawowy czy śniadaniowy to nie wszystko. Pracownicy działającej na wynos firmy Smak Serwis z Warszawy na zlecenie klientów przygotowują pyszne obiady oraz przekąski typu finger food i zajmują się ich dowozem pod wskazany w zamówieniu adres. Zatrudniamy wyłącznie doświadczonych dietetyków oraz kucharzy, którzy potrafią uczynić z każdego dania arcydzieło sztuki kulinarnej. Dzięki nam będziesz mógł na co dzień cieszyć się wybornym smakiem ulubionych potraw bez konieczności ich samodzielnego przygotowywania. Wystarczy, że zamówisz konkretne posiłki z dostawą do domu lub firmy. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z poziomu świadczonych przez nas usług.

Oferta firmy Smak Serwis skierowana jest także do organizatorów różnych uroczystości i spotkań biznesowych. Kompleksowo obsługujemy imprezy firmowe od strony kulinarnej, zapewniając gościom bogactwo i różnorodność smaków. Serwujemy nie tylko kanapki bankietowe, ale także inne dania zgodnie z opracowanym przez naszych specjalistów bądź organizatorów eventu menu (część z nich dostępna jest także na wynos). Na życzenie klienta przygotujemy także okolicznościowy lunch dla kontrahentów.

Profesjonalny catering na Warszawskim Wilanowie

Jeśli nie masz pomysłu na zdrowe i smaczne posiłki dla całej rodziny, skorzystanie z oferty firmy Smak Serwis działającej na terenie Wilanowa będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Powierz żywienie siebie i swoich najbliższych w ręce profesjonalnych dietetyków, którzy zajmują się opracowaniem właściwie zbilansowanego jadłospisu. Tani catering śniadaniowy oraz kawowy z dostawą do domu lub biura jest czynny zarówno w dni robocze, jak i w święta oraz weekendy, kiedy to najczęściej organizowane są imprezy firmowe oraz okolicznościowe lunche biznesowe, na których podawane są m.in. przyrządzone przez nas kanapki bankietowe. W praktyce oznacza to, że pozostajemy do Twojej dyspozycji przez cały czas, oferując Ci wyborne, skomponowane z najlepszych składników odżywczych obiady i przekąski typu finger food z dowozem pod wskazany adres.


Dostawy realizujemy w różnych miastach na terenie całej Warszawy m.in.:

Oferujemy również:
Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski