Menu

Catering Warszawa Ochota

Firma cateringowa Smak Serwis działa na stołecznym rynku już od kilku lat. Oferta skierowana jest do klientów z Warszawy oraz okolic. Codziennie dostarczamy konsumentom zdrowe i smaczne posiłki oraz przekąski typu finger food. Obsługujemy zarówno osoby prywatne, oferując im tani catering z dostawą do domu, jak i pracowników firm i instytucji państwowych, którym przywozimy pyszne obiady oraz lunch skomponowany z najwyższej jakości artykułów spożywczych. Regularne korzystanie z naszych usług to dla Ciebie oszczędność czasu i pieniędzy. W działającym na wynos Smak Serwis możesz zamówić dowolną potrawę. Gwarantujemy, że przyrządzimy posiłki w możliwie jak najkrótszym czasie i zajmiemy się ich bezpiecznym dowozem pod wskazany adres.

Oferujemy nie tylko catering kawowy i śniadaniowy. Obsługujemy także imprezy firmowe i rodzinne uroczystości, na które dostarczamy pyszne kanapki bankietowe oraz inne zamówione przez organizatorów przyjęcia dania. Na ich zlecenie przygotowujemy okolicznościowy poczęstunek dla gości. Zatrudniamy profesjonalnych kelnerów zajmujących się donoszeniem potraw do stołu.

Tani catering na Warszawskiej Ochocie

Firma Smak Serwis ma siedzibę na Ochocie. Usługi związane z dostawą do domu zamówionych potraw świadczymy jednak na rzecz klientów z całej Warszawy oraz okolicznych miejscowości. Dzięki nam pod wskazany adres trafiają pyszne posiłki i przekąski typu finger food na wynos. Smaczne i zdrowe obiady oraz lunch bez konieczności robienia zakupów i samodzielnego przyrządzania dań albo tani catering śniadaniowy i kawowy z dowozem do domu bądź biura? Z nami to możliwe! Podobnie jak profesjonalnie przygotowane od strony kulinarnej okolicznościowe imprezy firmowe, gdzie królują m.in. wyborne kanapki bankietowe, będące naszym popisowym daniem.

Nie wahaj się i już dziś skontaktuj się z pracownikami Smak Serwis celem ustalenia warunków długofalowej współpracy. Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z poziomu świadczonych przez nas usług, niezależnie od tego czy będą one polegać na stałym dostarczaniu Ci przygotowanych posiłków, czy też na obsłudze gości bawiących się na różnego rodzaju przyjęciach i eventach.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski