Menu

Lunch biznesowy Warszawa

Jeśli na nadchodzącym wydarzeniu firmowym chcą Państwo zaproponować uczestnikom pyszny lunch biznesowy, nasz catering service z Warszawy przygotuje i dostarczy na miejsce aromatyczne dania na gorąco lub na zimno. To niezwykle wygodna usługa, która sprawi, że każdy event przebiegnie sprawnie, a biorące w nim udział osoby nie będą musiały zamawiać jedzenia na wynos z zewnątrz. W Smak Serwis rozumiemy, że dla firm, którym zależy na dobrym wizerunku, każdy detal usługi ma ogromne znaczenie. Dlatego menu komponujemy zgodnie z ustaleniami, potrawy przygotowujemy wyłącznie ze świeżych składników, a posiłki dostarczamy na czas. W zależności od preferencji biznesowe lunche mogą być serwowane w postaci:

W ramach cateringu naszym klientom udostępniamy eleganckie porcelanowe serwisy, dzięki którym potrawy prezentują się jeszcze efektowniej i robią odpowiednie wrażenie na klientach oraz pracownikach. Elegancka oprawa idzie u nas w parze z doskonałym smakiem. Doświadczeni kucharze – pasjonaci i smakosze stworzą dla Państwa każde danie oraz przekąskę. Wyrafinowane i eleganckie oraz zawsze perfekcyjnie doprawione – takie właśnie są przygotowywane przez nas potrawy.

Lunch na spotkanie biznesowe w Warszawie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na lunch biznesowy dla firm na terenie Warszawy. Gwarantujemy korzystną i konkurencyjną cenę, która sprawi, że organizowane wydarzenie zmieści się w zaplanowanym budżecie. W Smak Serwis potrafimy doradzić i optymalnie dobrać menu do potrzeb wydarzenia. W razie potrzeby podpowiemy, czy lepiej sprawdzi się bufet na zimno, czy gorące obiadowe dania. Na życzenie nasz catering service stworzy dla klienta specjalną ofertę, która połączy w jednym lunchu biznesowym zarówno zimne przekąski, jak i ciepłe potrawy.

Jesteśmy otwarci na sugestie i dobrze przygotowani na realizację różnych wariantów usług. Dysponujemy profesjonalnymi podgrzewaczami do cateringu w wersji standard i premium. Dowieziemy niezbędny sprzęt i zastawę na miejsce z wyprzedzeniem, aby wszystko gotowe było na przyjście zaproszonych gości. Komponujemy menu tak, aby każdy znalazł coś dla siebie pośród proponowanych potraw na lunchu biznesowym. Serwujemy:

Nasz bufet na zimno dla firm to dobrze zorganizowana strefa, w której łatwo się rozeznać. Estetycznie podane jedzenie pobudza apetyt i tworzy przyjemną atmosferę, pozwalającą łatwiej odpocząć i nawiązać nieformalne biznesowe rozmowy. To korzyść, której nie zapewni zamawianie jedzenia na wynos podczas wydarzenia firmowego.

Przepyszny lunch na ciepło lub na zimno

Profesjonalnie przygotowany przez nasz lunch w formie cateringu stanie się wizytówką firmy oraz elementem budującym jej pozytywny wizerunek. Przez wiele lat intensywnej działalności sprawdziliśmy się w obsłudze niezliczonych eventów o rozmaitej liczbie uczestników. Bez względu na to, czy planują Państwo dużą konferencję, czy mniejsze szkolenie dla zespołu swoich pracowników, gwarantujemy sprawną realizację zlecenia z zachowaniem dbałości o najmniejszy szczegół. Parujące smakowicie półmiski i tace z apetycznymi oraz estetycznie serwowanymi przekąskami bufetu na zimno sprawią, że goście wydarzenia poczują się komfortowo i z pewnością zapamiętają event bardziej pozytywnie.

Nasza firma cateringowa z Warszawy to miejsce, w którym tworzymy z pasji dla sztuki kulinarnej i świeżych aromatycznych składników. Poza biznesowym lunchem zamówią u nas Państwo także:

To tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą cateringu i wybrania dla siebie najlepszego wariantu. Jesteśmy jednym z najciekawszych punktów na kulinarnej mapie miasta stołecznego, oferujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do biznesowych potrzeb.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski