Menu

Lunch biznesowy Warszawa

Jeśli na nadchodzącym wydarzeniu firmowym chcą Państwo zaproponować uczestnikom pyszny lunch biznesowy, nasz catering service z Warszawy przygotuje i dostarczy na miejsce aromatyczne dania na gorąco lub na zimno. To niezwykle wygodna usługa, która sprawi, że każdy event przebiegnie sprawnie, a biorące w nim udział osoby nie będą musiały zamawiać jedzenia na wynos z zewnątrz. W Smak Serwis rozumiemy, że dla firm, którym zależy na dobrym wizerunku, każdy detal usługi ma ogromne znaczenie. Dlatego menu komponujemy zgodnie z ustaleniami, potrawy przygotowujemy wyłącznie ze świeżych składników, a posiłki dostarczamy na czas. W zależności od preferencji biznesowe lunche mogą być serwowane w postaci:

W ramach cateringu naszym klientom udostępniamy eleganckie porcelanowe serwisy, dzięki którym potrawy prezentują się jeszcze efektowniej i robią odpowiednie wrażenie na klientach oraz pracownikach. Elegancka oprawa idzie u nas w parze z doskonałym smakiem. Doświadczeni kucharze – pasjonaci i smakosze stworzą dla Państwa każde danie oraz przekąskę. Wyrafinowane i eleganckie oraz zawsze perfekcyjnie doprawione – takie właśnie są przygotowywane przez nas potrawy.

Lunch na spotkanie biznesowe w Warszawie

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty na lunch biznesowy dla firm na terenie Warszawy. Gwarantujemy korzystną i konkurencyjną cenę, która sprawi, że organizowane wydarzenie zmieści się w zaplanowanym budżecie. W Smak Serwis potrafimy doradzić i optymalnie dobrać menu do potrzeb wydarzenia. W razie potrzeby podpowiemy, czy lepiej sprawdzi się bufet na zimno, czy gorące obiadowe dania. Na życzenie nasz catering service stworzy dla klienta specjalną ofertę, która połączy w jednym lunchu biznesowym zarówno zimne przekąski, jak i ciepłe potrawy.

Jesteśmy otwarci na sugestie i dobrze przygotowani na realizację różnych wariantów usług. Dysponujemy profesjonalnymi podgrzewaczami do cateringu w wersji standard i premium. Dowieziemy niezbędny sprzęt i zastawę na miejsce z wyprzedzeniem, aby wszystko gotowe było na przyjście zaproszonych gości. Komponujemy menu tak, aby każdy znalazł coś dla siebie pośród proponowanych potraw na lunchu biznesowym. Serwujemy:

Nasz bufet na zimno dla firm to dobrze zorganizowana strefa, w której łatwo się rozeznać. Estetycznie podane jedzenie pobudza apetyt i tworzy przyjemną atmosferę, pozwalającą łatwiej odpocząć i nawiązać nieformalne biznesowe rozmowy. To korzyść, której nie zapewni zamawianie jedzenia na wynos podczas wydarzenia firmowego.

Przepyszny lunch na ciepło lub na zimno

Profesjonalnie przygotowany przez nasz lunch w formie cateringu stanie się wizytówką firmy oraz elementem budującym jej pozytywny wizerunek. Przez wiele lat intensywnej działalności sprawdziliśmy się w obsłudze niezliczonych eventów o rozmaitej liczbie uczestników. Bez względu na to, czy planują Państwo dużą konferencję, czy mniejsze szkolenie dla zespołu swoich pracowników, gwarantujemy sprawną realizację zlecenia z zachowaniem dbałości o najmniejszy szczegół. Parujące smakowicie półmiski i tace z apetycznymi oraz estetycznie serwowanymi przekąskami bufetu na zimno sprawią, że goście wydarzenia poczują się komfortowo i z pewnością zapamiętają event bardziej pozytywnie.

Nasza firma cateringowa z Warszawy to miejsce, w którym tworzymy z pasji dla sztuki kulinarnej i świeżych aromatycznych składników. Poza biznesowym lunchem zamówią u nas Państwo także:

To tylko niektóre z proponowanych przez nas usług. Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą cateringu i wybrania dla siebie najlepszego wariantu. Jesteśmy jednym z najciekawszych punktów na kulinarnej mapie miasta stołecznego, oferujemy Państwu konkurencyjne ceny oraz indywidualne podejście do biznesowych potrzeb.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch pudełkowy
Pieczone mięsa
Catering okolicznościowy
Catering na konferencje
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa