Menu

Catering na konferencje Warszawa

Przygotowanie cateringu na konferencje dla kilkudziesięciu czy nawet kilkuset osób to spore wyzwanie dla każdego organizatora. Dlatego to zadanie najlepiej powierzyć specjalistom takim jak my. Naszykujemy dla Ciebie kilka wariantów menu z uwzględnieniem różnych diet – jeśli uczestnicy danego wydarzenia mają zróżnicowane wymagania. Oferujemy kompleksowy zestaw obejmujący:

  • przystawki,
  • danie główne,
  • deser,
  • przekąski,
  • napoje – m.in. kawa, herbata i woda mineralna.

Z ilością serwowanych posiłków dostosowujemy się do liczby gości biorących udział w wydarzeniu oraz czasu trwania spotkania. Podczas krótkiego zazwyczaj wystarczy tylko przerwa koktajlowa, a jedzenie podawane jest w specjalnie pokrojonych kawałkach, aby uczestnicy konferencji mogli się samodzielnie obsłużyć.

Gdy trwa ona dłużej, warto rozważyć przerwę bufetową, podczas której goście zasiądą do już zastawionego stołu. To wygodne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku wydarzeń, w których udział bierze mniej niż 50 osób. Jeśli spotkanie trwa wiele godzin, można zaplanować kilka przerw, podczas których serwowane będą ciepła kawa, herbata oraz ciasto i ciastka.

Podczas bardzo długiej konferencji w porze obiadowej doskonale sprawdzi się pełny lunch dla uczestników, szczególnie przy dużej liczbie uczestników. Składa się on zazwyczaj z kilku dań, a gości obsługują doświadczeni kelnerzy. Menu powinno być dostosowane do potrzeb i oczekiwań gości przy uwzględnieniu m.in. dań wegetariańskich, bezglutenowych czy wegańskich. Nasz catering zawsze jest bardzo elastyczny!

Profesjonalny catering na konferencje w Warszawie

W ramach świadczonego cateringu na konferencjach w Warszawie odpowiednio zaaranżujemy oraz udekorujemy stoły. Szybko rozłożymy sprzęt oraz rozstawimy naczynia. Równie błyskawicznie posprzątamy po każdym skończonym posiłku. Nie ma dla nas znaczenia, czy jedzenie będzie serwowane w sali, w której odbywa się wydarzenie, we foyer czy w osobnym pomieszczeniu. Z każdą z tych opcji poradzimy sobie logistycznie i dekoracyjnie. Mamy świadomość tego, że catering musi być nie tylko smaczny, ale i odpowiednio podany, aby wyglądał estetycznie oraz efektownie. Naszemu zawsze towarzyszy oryginalna oprawa, a goście chętnie sięgają po to, co dla nich przygotowaliśmy.

Przy organizacji konferencji zdecydowanie najłatwiejszym i najbezpieczniejszym rozwiązaniem jest skorzystanie z cateringu. Nasza profesjonalna firma może przejąć na siebie ten obowiązek.

Poza dostarczeniem uczestnikom świeżego i pysznego jedzenia zapewniamy profesjonalną obsługę. Ona również ma istotne znaczenie podczas tego rodzaju wydarzeń. Organizator chce mieć pewność, że zarówno sama firma cateringowa, jak i kelnerzy (w odpowiedniej liczbie) profesjonalnie obsłużą gości.

Przygotowując poszczególne dania, bazujemy tylko na produktach od sprawdzonych dostawców i korzystamy z sezonowych warzyw oraz owoców. Zależy nam na tym, aby menu było urozmaicone i zadowoliło wszystkich uczestników zapraszanych na konferencje.

Przy ustalaniu ostatecznego menu dopasowujemy się także do budżetu klienta. Jesteśmy elastyczni w tym zakresie i zawsze staramy się, aby przygotowywane przez nas jedzenie pozostawiło dobre wrażenie estetyczne i smakowe.

Profesjonalnie przygotowany i dostarczony terminowo catering to jeden z gwarantów udanej konferencji. Zadbaj więc o to, aby zorganizowali go najlepsi fachowcy w branży! Możesz liczyć na to, że idealnie dopasujemy go do harmonogramu wydarzenia oraz oczekiwań gości i zaaranżujemy przestrzeń, w której będziemy serwować jedzenie.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch pudełkowy
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Pierogi i kluski