Menu

Lunch serwis pudełkowy - Catering Warszawa

Lunch biznesowy i dla firm

W zabieganym świecie korporacji i biznesu łatwo zapomnieć o zdrowym, racjonalnym odżywianiu. Dlatego też pomagamy pracownikom zadbać o tę kwestię, dostarczając każdego dnia lunch dla firm. Jesteśmy w stanie dowieźć od dwóch do kilkudziesięciu zestawów obiadowych w jedno miejsce.

Jeśli natomiast interesuje Cię lunch serwis na wynos na spotkanie biznesowe, również jesteśmy do Twojej dyspozycji. Zapewnimy kulinarną ucztę na najwyższym poziomie, dzięki czemu dzień pozostanie na długo w pamięci wszystkich uczestników. Dzięki zaangażowaniu całego zespołu i współpracy na najwyższym poziomie zdobywamy coraz większe sukcesy w świecie usług gastronomicznych. Cały team Smak Serwis: wybitnie zdolni kucharze, sympatyczni i uśmiechnięci pracownicy obsługi, zorganizowani i współpracujący managerowie tworzą zespół przygotowujący jeden z najlepszych cateringów w stolicy. Interesuje Cię cennik? Skontaktuj się z nami, przygotujemy indywidualną ofertę, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. Imprezy firmowe z wytwornym cateringiem? Codzienne dowożenie obiadów? Spełnimy każde życzenie na najwyższym poziomie!

Możemy zaproponować własne zestawy lub też zrealizować pomysł Klienta na lunch biznesowy, jesteśmy zespołem szeroko otwartym na współpracę.

Jedzenie na wynos? Wybierz lunch od Smak Serwis

Jeśli masz ochotę na zdrowy i smaczny obiad, możesz go również odebrać od nas osobiście! Zapoznaj się z cennikiem, zadzwoń i zamów wcześniej wybrane danie a będzie czekało na Ciebie na miejscu. Lunch na wynos dla firm w Warszawie jest idealną opcją dla zapracowanych osób, niemających czasu lub ochoty na samodzielnie przygotowywanie posiłków. Z radością się tym zajmiemy! A Ty będziesz mógł w spokoju i dobrym nastroju się cieszyć wybornym smakiem potrawy, przyrządzonej specjalnie dla Ciebie.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski