Menu

Catering na wesela

Planując wesele, czyli najważniejszy dzień w życiu, na pewno chciałbyś mieć pewność, że wszystko zostanie dopracowane w najdrobniejszych szczegółach. Nie jest tajemnicą, że jeden z najważniejszych aspektów udanego przyjęcia ślubnego (a naszym zdaniem, również każdego innego) to oczywiście pyszne jedzenie, którym zostaną poczęstowani zaproszeni goście. Oferowany przez nas catering w Warszawie oraz okolicach jest gwarancją, że zaserwowane podczas zabawy posiłki, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających biesiadników.

Catering weselny szyty na miarę

Zamawiając catering z naszej firmy, możesz mieć pewność, że zaproponowana oferta będzie w pełni dopasowana do Twojego wesela. Każde zlecenie traktujemy niezwykle indywidualnie, starając się dopieścić zlecony projekt. Mamy świadomość, że młoda para, planując dzień zaślubin, stara się obrać jakąś przewodnią tematykę, konkretny styl i stara się, aby poszczególne elementy ceremonii oraz późniejszej imprezy, pasowały do siebie pod tym kątem. Nasze posiłki również mogą zostać przyrządzone i podane w taki sposób.

Podczas konsultacji dokładnie chcemy poznać oczekiwania klienta, by móc później spełnić jego wizję co do serwowanych dań. Omawiamy szczegółowo liczbę zaproszonych gości. Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie, jesteśmy w stanie precyzyjnie doradzić, ile porcji danej potrawy należy zamówić, aby jedzenia weselnego nie było ani za dużo, ani za mało. Staramy się przewidzieć, jakie potrawy będą biesiadnikom smakować na podstawie wieku oraz ich stylu życia. Uwzględniamy, jaki procent z nich będą stanowić osoby niejedzące mięs, by ta część również znalazła kilka różnorodnych propozycji przekąsek. Planujemy też ilość i rodzaj napojów, które chciałbyś zaserwować podczas imprezy. Państwo młodzi mogą zdecydować się również na dodatkowe formy urozmaicenia cateringu, jak na przykład:

Na koniec uwzględniamy specjalne życzenia klientów, co do np. dekoracji oraz kolorystyki, jaka ma zapanować na weselu. Staramy się przygotować nasz catering w taki sposób, aby pasował stylem do panującej formy przyjęcia.

Profesjonalny catering na wesele w Warszawie

Do przyrządzanych dań wybieramy tylko świeże, wyselekcjonowane składniki od sprawdzonych przez nas dostawców, z którymi współpracujemy od dawna. Wesele to szczególny rodzaj przyjęcia, którego przygotowanie wymaga ogromnego zaangażowania i dbałości o każdy szczegół. Para młoda wybierająca nasz catering może zrzucić z siebie część tego ciężaru. Kwestią serwowanego jedzenia oraz napojów zajmiemy się na najwyższym poziomie. Dobór odpowiednich przystawek, dań głównych, deserów oraz przekąsek, może spędzać sen z powiek przyszłym nowożeńcom. Dla nas jest to pasja, dlatego zrobimy to dla Ciebie z czystą przyjemnością.

Smak Serwis to nie tylko smaczne dania na imprezy okolicznościowe. Na sukces naszej firmy pracuje cały zespół cudownych ludzi, którzy wiedzą, jak urządzić idealne przyjęcie. Doświadczeni kucharze oraz profesjonalna obsługa zadba o to, aby goście na weselu czuli się odpowiednio zaopiekowani. Poprzez lata pracy w branży gastronomiczno-eventowej na terenie Warszawy oraz okolicach, spodziewamy się już, jaki rodzaj cateringu polecić zamawiającym, by sprostać ich oczekiwaniom. Wiemy, co ludziom smakuje, ale jednocześnie nadal poszukujemy nowych, ciekawych wariacji kulinarnych, by móc też pozytywnie zaskakiwać naszych klientów. Pracownicy Smak Serwis nieustanie szkolą się i podnoszą swoje kwalifikacje, a każdy kolejny zorganizowany event, to doskonała okazja do zdobywania nowych doświadczeń. Chcemy się rozwijać i coraz lepiej obsługiwać przyszłe przyjęcia okolicznościowe.

Zadowolenie bawiących się na weselu gości i widok szerokich uśmiechów na ich twarzach to największa nagroda dla naszej pracy.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski