Menu

Catering domowy

Istnieje wiele sytuacji, kiedy oferowany przez nas w Warszawie catering domowy może okazać się bardzo dobrym i szybkim rozwiązaniem. Sprawdza się zarówno w przypadku, gdy brakuje pomysłu, jak i czasu na to, aby każdego dnia wymyślać dla bliskich np. obiady oraz kiedy pojawi się pomysł na zrobienie niedużej imprezy w mieszkaniu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Catering domowy, czyli jaki?

Pod tym pojęciem mieści się wiele naszych propozycji. Zapewniamy:

Ustalamy z zamawiającym menu oraz liczbę osób/gości, bierzemy pod uwagę preferencje smakowe i indywidualne oczekiwania w zakresie przygotowywanych potraw. Opracowujemy listę dań głównych, przekąsek, słodkości i itd., spośród których Państwo wybierają te, które Was interesują. Istnieje także możliwość przygotowania czegoś zupełnie innego, na specjalne życzenie klientów.

Jednym z elementów udanej domówki jest zadbanie o poczęstunek dla gości. Zamawiając je u nas, klienci mają pewność, że będzie doskonałe i zasmakuje zaproszonym! Biorąc pod uwagę, że przed taką imprezą jest jeszcze dużo sprzątania czy załatwienia innych spraw organizacyjnych, chętnie odciążymy Państwa w zakresie przygotowania menu na imprezę.

Co zapewniamy w ramach cateringu domowego w Warszawie?

Nasza oferta obejmuje wszystkie posiłki, jakie tylko Państwo sobie zażyczą. Mieszczą się w niej:

Poza klasycznymi daniami możemy przygotować także inne według preferencji smakowych klientów.

Zapewniamy, że wszystkie potrawy będą właściwie doprawione, a swoją estetyką zachęcać do zjedzenia.

Ponadto w ramach cateringu domowego dowozimy na terenie Warszawy różne przekąski, desery lub inne posiłki, jakie sobie tylko Państwo zażyczą np. na organizowane w mieszkaniach imprezy rodzinne, spotkania towarzyskie itp.

Catering domowy dopasowany do każdego!

Przy składaniu zamówienia na catering domowy prosimy klientów, aby przekazali nam informacje, czy są:

W ten sposób jesteśmy w stanie przygotować menu szyte na miarę – zarówno z dań, które zaproponujemy, jak i zupełnie innych.

Jakie są korzyści zamawiania cateringu domowego?

Przede wszystkim jest to świetne rozwiązanie dla zabieganych i zapracowanych osób. Niejedna z nich po ciężkim dniu, marzy o tym, aby zamiast spędzać czas w kolejkach po zakupy, a później w kuchni przygotowując dania dla całej rodziny, odpocząć lub zrobić coś dla siebie.

Codzienne przygotowanie menu, wymyślanie potraw dla niektórych bywa wręcz frustrujące. Dlatego, jeśli nie mają Państwo na to czasu, pomysłu lub chęci, zawsze można wesprzeć się naszym cateringiem domowym – skorzystać z pełnej oferty posiłków lub tylko wybranych. Wszystkie dostarczamy o uzgodnionych z klientem porach.

Zamawiając je, klienci oszczędzają swój czas. Rano mogą spokojnie przygotować się do pracy czy zrealizować inne obowiązki. Odchodzą im również zakupy wykonywane specjalnie pod kątem danych posiłków.

Zamów catering domowy w Warszawie!

Poza oszczędnością czasu i pieniędzy jest to również bardzo wygodne rozwiązanie. Dowozimy jedzenie pod każdy wskazany przez klienta adres w Warszawie oraz jej okolicach. Nasze usługi świadczymy w bardzo atrakcyjnych cenach.

Jeśli mają Państwo ochotę odpocząć od codziennego przygotowywania posiłków dla licznej rodziny, zamówić pyszne obiady i inne posiłki – jesteśmy do dyspozycji!

Ponieważ nasi kucharze potrafią przyrządzić niezwykle smaczne i syte dania, korzystający z oferty klienci mogą być pewni, że nasz catering domowy w Warszawie to świetny wybór! Zapraszamy do składania zamówień!

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski