Menu

Catering na Chrzciny Warszawa

W natłoku wszystkich codziennych obowiązków, przygotowania do Chrzcin dziecka, są dla wielu rodziców ogromnym wyzwaniem organizacyjnym. Jednym z ważniejszych zadań jest przygotowanie smacznego poczęstunku dla zaproszonych gości. Korzystając z usług naszej firmy Smak Serwis, oferującej catering w Warszawie, będziesz mógł skupić się na innych kwestiach związanych z przygotowaniami do tego wyjątkowego dnia. Możemy zająć się obsługą tego rodzaju przyjęć – szykujemy i dostarczamy jedzenie na terenie całej stolicy, zgodnie z ustalonym terminem

Samodzielna organizacja Chrzcin wymaga nie tylko planu, zaangażowania i sporego nakładu pracy, aby efekt był taki, jakiego oczekujesz. Na liście rzeczy do załatwienia są zarówno sprawy związane z oprawą kościelną tego wydarzenia, jak i zaproszeniami, zakupem dekoracji czy posprzątaniem domu, jeśli tam impreza ma się, odbyć. Zlecając nam przygotowania cateringu, będzie mógł poświęcić więcej czasu na te rzeczy. Chcesz, aby goście wyszli w pełni zadowoleni z przyjęcia rodzinnego zorganizowanego u Ciebie w domu? Zaserwuj im pyszne jedzenie przyrządzone przez naszych doświadczonych kucharzy!

Co chcesz podać gościom podczas Chrzcin?

Zazwyczaj takie wydarzenia, jak Chrzciny są kameralnym, domowym przyjęciem. Obsługujemy zarówno takie imprezy, jak i te, które organizowane są w lokalach. Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, zastanów się, czym poczęstować gości? Gdy planujesz zaserwować im klasyczny obiad, dobrze by było, aby menu składało się przynajmniej z 3 dań, które możesz podać w jednej z następujących konfiguracji:

Podczas takich imprez podaje się także zimny bufet i różne dodatkowe przekąski. Pamiętaj o różnorodności serwowanych dań ze względu na preferencje gości, którzy mogą być np. wegetarianami lub weganami. Jeśli zlecisz nam przygotowanie cateringu na Chrzciny, zapewnimy Ci nie tylko szeroki wybór potraw, z uwzględnieniem zarówno różnych diet, jak i specjalnego menu dla najmłodszych. Możesz także skorzystać z gotowego zestawu lub skomponować własny z dostępnej oferty dań.

Dlaczego warto wybrać catering na Chrzciny?

Decydując się na skorzystanie z oferty cateringu na Chrzciny, z pewnością wiele zyskujesz. Zaletą tego rozwiązania jest m.in. to, że odciążasz się od samodzielnego planowania i robienia zakupów oraz przygotowywania potraw. Tym samym oszczędzasz czas, a do tego miejsce w domu, które musiałbyś przeznaczyć na przechowanie dań.

Dzięki zróżnicowanej ofercie bez problemu skonfigurujemy menu mięsne, rybne i wegetariańskie, aby każdy z Twoich gości znalazł coś smacznego dla siebie. 

Poza przygotowaniem zamówionych dań i ich transportem pod wskazany przez Ciebie adres możemy również zaproponować pełną obsługę kelnerską. Zabrakło Ci talerzy lub sztućców? Spokojnie, je także przywieziemy!

Dzięki doświadczeniu oraz odpowiedniemu zapleczu gastronomicznemu zrealizujemy nasze usługi w domu, wynajętej sali czy w ogrodzie. Nasza firma Smak Serwis zajmowała się już obsługą cateringową wielu imprez, zarówno prywatnych, jak i firmowych, w Warszawie oraz okolicach!

Ułatw sobie organizację chrzcin – zamów catering w Smak Serwis!

Biorąc pod uwagę, że chrzest jest pierwszą ważną uroczystością w życiu dziecka, warto w pełni cieszyć się tą chwilą. Zamiast zamartwiać się organizacją przyjęcia, skupiać się na tym, co kiedy podać gościom z jedzenia, skorzystaj z naszej oferty i celebruj ten czas z własnym maleństwem. To wyjątkowe wydarzenie w Waszym rodzinnym życiu, a zamówienie cateringu na chrzciny znacznie ułatwia jego organizację.

Gwarantujemy, że przystawki, dania i desery, które wybierzesz, przypadną do gustu gościom. Jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie, niezależnie od ilości osób. Dopasujemy się także do budżetu, jakim dysponujesz na tę uroczystość.

Jeśli chcesz dopytać o szczegóły oferty albo poznać cenę, zapraszamy, do kontaktu. Skorzystaj z naszych usług! Dostarczymy catering na Chrzciny pod każdy adres, który wskażesz nam na terenie Warszawy. Jeśli masz już ustalony termin, zadzwoń i już dziś zamów jedzenie z dostawą do domu!

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Śniadanie biznesowe
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski