Menu

Catering na imprezy - organizacja imprez cateringowych Warszawa

Komunia, urodziny, chrzciny, eventy firmowe… Jest wiele okazji, podczas których idealnym rozwiązaniem jest skorzystanie z cateringu na imprezy. W Warszawie od tego mają Państwo nas! Specjalizujemy się w przygotowywaniu jedzenia na każde przyjęcie okolicznościowe - prywatne lub firmowe. Gwarantujemy szeroki pakiet kulinarnych propozycji dla miłośników mięsa, wegetarian, wegan, cukrzyków, bezglutenowców czy alergików. Jesteśmy zarówno otwarci na propozycje klientów, jak i chętnie podpowiadamy, jakie menu sprawdzi się najlepiej podczas danej okazji.

Nasze dania zawsze przygotowujemy ze świeżych i naturalnych składników dostarczanych przez sprawdzonych dostawców.

Jakie imprezy obsługujemy?

Proponowany przez nas catering można zamówić na takie imprezy jak np.:

Smaczne jedzenie, które oferujemy, stanowi idealne rozwiązanie dla organizatora zarówno mniejszej, jak i większej imprezy. Spośród bogatej oferty dań głównych, sałatek, przystawek oraz deserów skomponujemy menu odpowiednie na każde przyjęcie!

Jak dobrać catering na imprezę?

Menu zawsze dopasowujemy do potrzeb i upodobań naszych klientów. Uważnie ich słuchamy i indywidualnie podchodzimy do każdego zamówienia. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku wiemy, w jaki sposób obliczyć porcje, aby każdy z zaproszonych na imprezę gości mógł skosztować jak najwięcej przysmaków, które pojawią się na stole.

Problemem nie są dla nas także różne zdrowotne przeciwskazania w zakresie jedzenia. Jeżeli któraś z zaproszonych osób boryka się z alergiami czy ma specjalną dietę, wystarczy przekazać nam te informacje podczas składania zamówienia. Wtedy odpowiednio dopasujemy menu.

Ponadto pomagamy klientom w zakresie wyboru optymalnej formy poczęstunku – czy ma to być np. bankiet, klasyczny obiad albo przyjęcie koktajlowe. Ważnym elementem jest także ustalenie liczby i rodzaju serwowanych dań i przekąsek, jakie ma obejmować catering.

Dlaczego warto zamówić catering na imprezę?

Za taką opcją przemawia wiele argumentów. Zamawiając catering na imprezę w Warszawie, klienci:

Oprócz tego zapewniamy dostawę pod drzwi – nasi pracownicy dowiozą zamówiony zestaw pod każdy adres na terenie Warszawy!

Organizacja imprez cateringowych - sprawdź naszą ofertę cateringu na imprezy w Warszawie!

Jeśli nie mają Państwo pomysłu, co zaserwować podczas imprezy, służymy naszą kulinarną kreatywnością! Doradzimy, co powinno pojawić się na stole i jakiego rodzaju dań oczekują goście. Ostateczny wybór zawsze pozostawiamy organizatorom.

Na naszej stronie można zapoznać się z menu serwowanego cateringu. Zapewniamy szeroki wybór dań obejmujący sprawdzone, tradycyjne potrawy, podawane zarówno w klasycznej formule, jak i nowoczesnym wydaniu. Dbamy też o to, aby wszystkie prezentowały się elegancko, a ich smak na długo pozostał w pamięci gości.

Nie ma dla nas znaczenia, czy planują Państwo event firmowy, czy rodzinną uroczystość – odpowiednio zbilansujemy liczbę i jakość dań. Gwarantujemy pełen profesjonalizm na każdym etapie realizacji zamówienia! Zapraszamy do kontaktu w sprawie przygotowania cateringu na każdą imprezę w Warszawie!

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy - organizacja imprez cateringowych Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski