Menu

Catering Komunijny Warszawa

Chcą Państwo zamówić pyszny i świeży  catering na komunię swojej pociechy, którą odbędzie się na terenie Warszawy lub okolic? Zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszych usług. Przygotujemy smakowite dania, a do tego dostarczymy całą niezbędną zastawę. Konkretne menu, ustalane jest wspólnie z klientem, tuż przed przyjęciem. Zachęcamy do kontaktu, podczas którego przedstawimy szczegóły oferty!

Catering komunijny w Warszawie – smacznie i prosto

Zdajemy sobie sprawę z tego, że głównym gościem spotkania będzie Państwa pociecha, dlatego catering komunijny przygotowywany przez naszych szefów kuchni zawsze jest dostosowany do smaku i preferencji najmłodszych. Stawiamy na dania proste, smaczne, łatwe w przyrządzeniu oraz takie, które zadowolą zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci.

W menu na ten wyjątkowy dzień mogą znaleźć się m.in. dania kuchni tradycyjnej z uwielbianym przez najmłodszych drobiem, smakowite i lekkie desery na ciepło i zimno, przystawki, smaczne sałatki, a do tego zimny bufet. Co więcej, zawsze staramy się dopasować do preferencji gości, dlatego przed przygotowaniem cateringu komunijnego, pytamy o to, czy serwowane potrawy mają być mięsne, wegetariańskie czy wegańskie. Jeśli któryś z gości cierpi na uczulenia pokarmowe, wystarczy zgłosić nam ten fakt - wykorzystamy bezpieczne, nieuczulające składniki. Nasi kucharze mają ogromną wiedzę oraz duże doświadczenie, dzięki czemu są w stanie przygotować nawet najbardziej wyszukane specjały na komunię.

Catering na specjalne zamówienie

Przygotowując dla Państwa potrawy na komunię na terenie Warszawy i okolic, dbamy o najdrobniejsze szczegóły. Jesteśmy w stanie zaserwować dania specjalne, jak np. ciekawie przystrojone torty typowo dziecięce czy też obiady lub desery na zamówienie, z ulubionymi motywami bajkowymi dziecka. Jesteśmy elastyczny i dopasujemy się do każdej potrzeby kulinarnej.

Dlaczego warto zamówić catering komunijny?

Przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej są niezwykle angażujące. Rodzice zazwyczaj muszą pamiętać nie tylko szczegółach związanych z samym wydarzeniem, ale także pomóc dziecku naszykować się do tej niezwykle ważnej w jego życiu uroczystości, również pod kątem duchowym. Wszystko to wymaga czasu, którego później brakuje na przyrządzenie posiłków, którymi ugości się osoby obecne na uroczystości.

Z tego powodu warto zostawić to zadanie w naszych rękach -  jesteśmy w stanie perfekcyjnie przygotować przyjęcie od strony zaplecza gastronomicznego. Zadbamy nie tylko o posiłki komunijne, ale także wszystkie potrzebne naczynia. Dzięki temu nie muszą Państwo organizować dodatkowych sztućców, talerzy, szklanek i filiżanek.

Co więcej, zdecydowanie się na zamówienie cateringu, który dostarczony będzie przez nas na miejsce organizacji uroczystości, daje Wam gwarancję, że dania będą zawsze świeże i smaczne. Przed przystąpieniem do gotowania selekcjonujemy składniki, wybieramy jedynie te, które pochodzą od sprawdzonych producentów, w tym specjalizujących się w naturalnej uprawie lub hodowli. Warto zatem zlecić tę pracę nam i zamówić catering komunijny, który dostarczymy na terenie Warszawy.

Nie należy zapominać również o tym, że decydując się na skorzystanie z naszych usług, oszczędzają Państwo nie tylko czas, ale również pieniądze! Z pewnością o wiele więcej będzie kosztowało przygotowanie takiej uroczystości samodzielnie, gdyż trzeba się liczyć z wysokimi rachunkami związanymi z zakupem potrzebnych produktów oraz z koniecznością zatrudnienia kogoś do pomocy przy gotowaniu.

Oferujemy usługi dowozu cateringu przygotowanego na komunię w niezwykle przystępnej cenie dostosowanej do każdego budżetu. U nas macie Państwo możliwość zdecydowania się na zestawy zarówno nieco droższe, jak i tańsze, dlatego z pewnością wybierzecie odpowiednie menu idealnie dopasowane do potrzeb i możliwości finansowych. Przed przystąpieniem do gotowania potraw, konsultujemy się z klientami i wspólnie ustalamy menu. Zapraszamy zatem do składania zamówień na catering przygotowywany przez doświadczonych kucharzy z myślą o uroczystości komunijnej. Działamy na terenie Warszawy i najbliższych okolic.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch pudełkowy
Pieczone mięsa
Catering okolicznościowy
Catering na konferencje
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Warszawa Ursynów
Catering Warszawa Mokotów
Catering Warszawa Ochota
Catering Warszawa Wilanów
Catering Warszawa Sadyba
Catering Warszawa Ksawerów
Obiady z dowozem Warszawa
Catering Komunijny Warszawa