Menu

Catering kawowy Warszawa

Konferencje, szkolenia, warsztaty... Każde z tych wydarzeń warto wzbogacić o przestrzeń, w której uczestnicy w czasie przerwy będą mogli spokojni napić się aromatycznej kawy lub pysznej herbaty i zjeść coś smacznego. Jako profesjonalny zespół z doświadczeniem jesteśmy w stanie zorganizować niedrogi catering.

Serwis kawowy standart
Zapytaj ›› Zobacz ››

Serwis kawowy standart

Zapytaj ››
Serwis kawowy standart
Zwiń
Serwis kawowy standart
Serwis kawowy
Zapytaj ›› Zobacz ››

Serwis kawowy

Zapytaj ››
Serwis kawowy
Zwiń
Serwis kawowy

Przerwa kawowa, tyko ze Smak Serwis!

Jeśli organizujesz wydarzenie w miejscu nieprzystosowanym do podawania gorących napojów i jedzenia — śpieszymy z pomocą! Chętnie pomożemy Ci z organizacją przerwy kawowej. Smakowite przekąski, porządna kawa i różnorodne herbaty będą idealnym uzupełnieniem całego eventu.

Przygotowując catering kawowy w Warszawie, możemy zaproponować niskobudżetowe rozwiązania, które pozwolą uczestnikom napić się w wolnej chwili gorących napojów lub też przy szerszej ofercie skosztować pysznych przekąsek, słodkości, świeżych owoców, czy też sięgnąć po 100% sok lub zimną wodę. W zależności od potrzeb na stołach pojawią się różnorodne, dekoracyjne kanapeczki i wyśmienite, pieczone ciasteczka, takie jak słodkie i kruche jeżyki czy nadziewane rogale. Nasza oferta stale się zmienia, staramy się komponować sezonowe, świeże propozycje. Każde z nich zachęcają estetycznym podaniem, smakowitym wyglądem z jednoczesną miłą obsługą, która nienachalnie i elegancko zachęca do skosztowania i pomaga w razie potrzeby. Przerwa kawowa powinna przebiegać w kulturalnej i harmonijnej atmosferze, o którą warto zadbać, współpracując z profesjonalnym zespołem, takim jak nasz.

Serwis kawowy na imprezy okolicznościowe

Chcesz wyprawić imprezę, a nie lubisz angażować się w przygotowania? Możesz oddelegować ten obowiązek profesjonalistom, którzy zadbają o każdy szczegół. Dzięki temu na czas imprezy będziesz mógł w pełni poświęcić się gościom, zamiast martwić o to, czy nie zabrakło przekąsek albo komuś nie podano kawy. Firma cateringowa zajmie się wszystkim! Nawiązując z nami współpracę, masz pewność, że każde przyjęcie przebiegnie w harmonijnej i miłej atmosferze, a każdy z gości będzie usatysfakcjonowany i obsłużony na najwyższym poziomie.

Finger Food
Serwis kawowy
Kanapki
Lunch biznesowy serwowany z podgrzewaczy
Catering okolicznościowy
Catering dla firm
Lunch biznesowy
Catering Komunijny Warszawa
Catering urodzinowy Warszawa
Catering na imprezy Warszawa
Catering wigilijny – Warszawa
Catering na Chrzciny Warszawa
Catering na koncerty
Catering śniadaniowy
Catering domowy
Catering na wesela
Pierogi i kluski